půjčte si obytný vůz    kupte si obytný vůz
Chcete auto? Volejte
608 965 069 nebo 602 601 314
Pište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Prodej aut

Jiří Mayer v práci

Prodej auta je u nás vyvrcholením několikadenní práce s jeho sehnáním, dovozem, údržbou, čištěním... Zkrátka prodej je důležitý okamžik, a proto je mu věnována patřičná pozornost. Při prodeji požadujeme z Vaší strany pouze slušnost, občanský průkaz a  peníze na účtu.
Pokud si s sebou dovezete mechanika, je to jen dobře a celý akt bývá rychlejší, protože mechanik zjistí během několika minut, že nekecáme a už se těší domů.  Forma placení vozu je na domluvě a lze platit pouze  převodem na účet, složením hotovosti na náš účet, úvěrem od GE Money , v korunách i v eurech.

Prodáváme pouze auta, která jsou naším majetkem a neseme za ně plnou odpovědnost. Na každé auto se vztahuje samozřejmě záruka vyplývající ze zákona. Některá vozidla (vždy označeno v popisu vozidla v závislosti na stáří vozu a počtu kilometrů) dostávají od nás nadstandartní záruku na techniku v délce 6 měsíců zdarma. Navíc za příplatek můžete tuto záruku prodloužit až na 3 roky přes pojišťovnu Defend. Veškerá vozidla námi vlastněná mají zdarma doživotní záruku na původ vozidla, originalitu dokladů a identifikačních znaků. Doživotně garantujeme i počet námi deklarovaných kilometrů v den prodeje.  Ve výjimečných případech prodej auta zprostředkováváme. U zprostředkování platí logicky "pouze" zákonná záruka. V případě prodeje nových a zánovních vozidel a obytných aut je vždy přenositelná záruka od výrobce a nebudete o nic ošizeni. 

 Při prodeji obytných vozidel počítejte s tím, že doba prodeje je několik hodin, protože musím odovědět na veškeré všetečné otázky a je potřeba ukázat veškeré funkce. Většinu času ale stejně prokecáme o zkušenostech z kempování. Záuky zde poskytujeme většinou od výrobce jak podvozku, tak nástavby, protože snad všechny obytné vozy, které prodáváme jsou ještě v záruce a nebo zcela nové.

Sledujte nás

  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.